ikinci El Briket Makinaları

ikinci el briket makinaları alanında beyazlı group ticari faaliyetlerimizden bir diğeridir. Beyazlı group olarak ikinci el briket makinaları hizmetine 2009 yılında Beysanmak markasından tamamen bağımsız olarak kurulan Presmak markası giriş yapmıştır. Beyazlı group Presmac olarak inşaat ve yapı sektörüne ikinci el briket makinaları hizmeti sunmaktadır. Presmak ikinci el briket makinaları ürünlerini beyazlı group ikinci el briket makinası garantisi ve güvencesiyle satışa sunmaktadır.

Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde briket makinesi sektörüne ait gelen taleplerin yoğunlu bizi ikinci el briket makinası işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaiır hale getirmeye sevk etmiştir.

Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el briket makinesi sektörüne ait firmamızı, yeni briket makinaları üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK'dan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.


Beyazlı group bünyesinde üretilen briket makinalarına verilen 2 yıl garanti hizmetini ikinci el olarak briket makinaları olarak satışa sunulan briket makinalarına da vererek güvenirliğin simgesi olmuştur.        Beyazlı group bünyesinde Presmac ikinci el briket makinaları manuel tam otomatik ve hidrolik olmak üzere ve 8lik 18 lik ve 36lık seçenekleriyle hizmete sunulmaktadır. Beyazlı group bünyesinde ikinci el briket makinaları sektöründe hizmet veren Presmac markamız uygun fiyat ve teknik destek ile sektörde güvenirliğin garantinin ve kalitenin simgesidir. ikinci el briket makinalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...

Hazır Blog web sitelerimiz;

http://briketmakinasi.wordpress.com

İkinci el briket makinaları görselleri

ikinci el briket makinaları

İkinci el briket makinaları videoları

Diğer Ticari Faaliyetlerimiz

  • Briket
  • beysanorman ürünleri
  • boya
  • enerji
  • maden
  • istif makinaları
  • lojistik

Valid CSS! Valid CSS!